יום רביעי, 21 במרץ 2012ברוכים הבאים!


השנה היא השנה השניה שבה אינטל ישראל משיקה את תחרות התכנות לסטודנטים בישראל. התחרות השנה הינה במתכונת דומה לתחרות של שנה שעברה - משחק לוח פשוט, Melee, בו מטרתכם היא לתכנן ולממש שחקן שיתחרה בשאר השחקנים ויצבור את מירב הנקודות - פשוט, לא? לפני שנתחיל, כמה הערות מקדימות:

  • השתדלנו ללמוד מהמשוב שנתתם לנו בשנה שעברה: התחרות ארוכה יותר, מתקיימת בתחילת הסמסטר, ויש פרסים לשלושת המקומות הראשונים.
  • התחרות מתחילה היום, ותמשך ששה שבועות - עד ה-28/04/2012.
  • התחרות פתוחה לסטודנטים של האוניברסיטאות הבאות: אוניברסיטת חיפה, הטכניון, אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת בר אילן, האוניברסיטה העברית ואוניברסיטת בן גוריון.
  • התחרות פתוחה לסטודנטים מהפקולטות הבאות: מדעי המחשב, הנדסת תוכנה, הנדסת מחשבים, מערכות מידע.
  • סטודנטים עובדי אינטל אינם רשאים להשתתף בתחרות.
  • במידה וקיימת חוסר התאמה בין הכתוב באתר/מצגת/קבוצות הדיון, לבין תקנון התחרות, יקבע תקנון התחרות (ושאר ניסוחים משפטיים רלבנטיים :)).
וכעת לעיקר.

מידע כללי על המשחק והתחרות תוכלו לקרוא במצגת הזו. היא כוללת את חוקי המשחק, וחוקי התחרות. שימו לב שניתן להשתתף בתחרות כבודדים וכזוגות.

כדי להקל עליכם, בנינו סביבה וירטואלית מלאה בה הכל בדוק ועובד, אותה תוכלו להוריד כאן. תזדקקו לנגן אותו ניתן להוריד כאן (חינמי אך דורש רישום). אתם רשאים לפתח בכל סביבה שנוחה לכם, אך את הבדיקה נבצע בסביבת ה Linux הוירטואלית הנ"ל תחת VMWare Player. אנו ממליצים בחום להשתמש בסביבה הוירטואלית, ולכל הפחות לוודא שהקוד שלכם רץ ועובר קומפילציה בסביבה הוירטואלית. אתם רשאים לכתוב בכל שפת תכנות כל עוד ניתן להריץ את השחקן בסביבת Linux המסופקת. על המכונה הווירטואלית מותקנות השפות הבאות: C/C++, JAVA, Ruby, Python, Tcl ועוד. השחקנים לדוגמא כתובים ב-C++, Perl ו-TCL. אם תרצו לכתוב בשפה אחרת, אנא ודאו איתנו מראש דרך הפורום.

ניתן לעבוד גם ללא הסביבה הוירטואלית, על ידי הורדת קבצי התחרות בלבד כאן. שימו לב שההגשה הסופית חייבת לעבוד היטב על הסביבה הוירטואלית, ואנו ממליצים בחום להשתמש בה.

לאחר שתסיימו לכתוב את השחקן שלכם, פעלו על פי ההוראות במצגת, המנחות כיצד לארוז את קבצי התוכנית, ושלחו את הקובץ הנוצר לכתובת: ipc2012@intel.com.
שאלות תוכלו לשאול בפורום התחרות. אנא עקבו אחרי הפורום והבלוג לקבלת עדכונים, תיקונים וכו'.

ומה הפרסים?
  • מקום ראשון - מחשב אולטרבוק: ASUS UX31Ei5- 2557M.
  • מקום שני - מחשב מדיה סלוני Xtreamer Ultra עם מעבד ATOM של אינטל.
  • מקום שלישי - Kindle Touch.
הערה אחרונה: בשנה שעברה קיבלנו משובים חיוביים במיוחד על החוויה משחקנים שעבדו בזוגות, ואנו ממליצים בחום להשתדל ולמצוא בן/בת זוג. לא לדאוג - זוג שיזכה באחד הפרסים יקבל שני עותקים ממנו :).

Share & Enjoy, ובהצלחה!

יאיר, בר ואנדרי,
צוות התחרות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה